Dlaczego warto powierzyć mi zaprojektowanie swojego „zielonego azylu” ?

Zaprojektowanie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście można po prostu posadzić rośliny zakupione w szkółce roślin, ale jeśli trafili Państwo na moją stronę internetową, domyślam się, że zdali sobie Państwo sprawę, że potrzebny jest ktoś, kto podejmie trud zaprojektowania zieleni dbając o odpowiedni dobór gatunkowy, indywidualny charakter ogrodu oparty zarówno na sugestiach inwestora, jak i walorach otoczenia i dostosuje projekt do Państwa możliwości finansowych.

Zlecając mi wykonanie projektu zieleni, powierzają Państwo to zadanie architektowi krajobrazu nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z zamiłowania. Swoją przygodę z kreowaniem zielonych przestrzeni rozpoczęłam w 2001 roku na studiach kierunku architektura krajobrazu we Wrocławiu, podczas których stawiałam pierwsze kroki w pracy z klientami kładąc nacisk na indywidualny charakter każdego terenu zieleni i niebanalne rozwiązania projektowe. Po uzyskaniu dyplomu w 2006 roku kontynuowałam pracę nad projektami w moich rodzinnych stronach – południowej Wielkopolsce.

W 2007 roku rozpoczęłam pracę w biurze projektowym Zielona Przestrzeń w Kaliszu, gdzie poszerzałam doświadczenie, m.in. nadzorując czy koordynując prace wykonawcze. Wreszcie, w 2010 roku podjęłam decyzję o stworzeniu własnej pracowni, gdzie mogę wykorzystać zdobytą dotychczas wiedzę, a także w pełni realizować swoje założenia…

czerwona

mgr inż. Agata Zielińska
architekt krajobrazu

Inspektor Nadzoru Prac w Terenach Zieleni
upr. SITO/NOT nr 24/05/2013